Maszyny Budowlane I. A. Cłapa
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-07
Zajmujemy się sprzedażą maszyn do mieszania i podawania betonu firmy BMS, Brinkmann, Putzmaister oraz wykonawstwem podłoży mixokretami spalinowymi. W wyniku kilkunastoletnich już doświadczeń w użytkowaniu różnych typów i marek maszyn spalinowych mieszających i podawających beton w 2003 roku podjeliśmy stałą współpracę z niemiecką firmą BMS. W naszej opini maszyny firmy BMS są najlepiej przygotowe do wykorzystania w polskich warunkach. Przemawia za tym stosowane najwyższej klasy podzespołów:

sprężarki ATLAS COPKO i KAIZER o wydajności powyżej 5 m3/min,
slniki DEUTZ i KUBOTA,
wzmocnione podwozie które doskonale sprawdza się na wyboistych drogach,
mieszalnik i przekładnia typu BMS jest kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi na rynku Brinkman i Putzmajster co zapewnia bardzo szybki i łatwy serwis,
ponadto wyeliminowane są systemy elektroniczne i komputerowe w sterowaniu i zabezpieczeniach maszyny gdyż nie sprawdziły się w warunkach rzeczywistych, były awaryjne,
stąd bardzo prosta jest obsługa maszyn, nie wymaga długiego szkolenia,

Podsumowując , maszynę cechuje maksymalna wydajność , niskie zużycie paliwa bezawaryjność, prostota obsługi i serwisowania.

W 2004 roku firma BMS wprowadziła na rynek europejski nowy mdel maszyny o nazwie SIGMA. W nowym modelu dotychczas stosowane silniki zastąpiono najlepszym obecnie na rynku przemysłowym silnikiem KUBOTA. Silnik tej marki charakteryzuje się jeszcze większą bezawaryjnością i znacznie dłuższym czasem pracy bez napraw głównych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
www.clapa.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

664183146 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii