Tynki maszynowe REMBRANDT
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-07
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi budowy domów, wykończenia wnętrz, remontów. Działamy na terenie Śląskai tynki maszynowe Bielsko-Biała i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo również tynki cementowo-wapienne i gipsowe wykonane agregatem tynkarskim. Realizujemy kompleksowe usługi remontowe i budowlane na terenie Bielska Białej i Śląska.

Zakres świadczonych usług: OD BUDOWY DOMU DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH!

Tynki mechaniczne, cementowo wapienne, pokrycie dachowe, instalacja c.o., posadzki cementowe z izolacjami, układanie glazury i terakoty, zakres działania usługi Bielsko Biała, Śląsk.

Zajmujemy się tynkami maszynowymi, posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, co powoduję że nasze usługi na Śląsku, a zwłaszcza w Bielsku-Białej są na bardzo wysokim poziomie.

nasza od lat działa w branży budowlanej, zajmujemy się budową domów i wykończeniami, czy też pracami remontowymi na terenie całego Śląska oraz miasta Bielsko Biała.

W ofercie:
tynki gipsowe
tynki cementowo wapienne
tynki mechaniczne
tynki maszynowe

Zapraszamy do współpracy.
www.remontybielsko.com.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

506180330 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii