Kominki i piece - DAMARO
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2014-12-22
„KOMINKI DAMARO” to firma z wieloletnim doświadczeniem. Budujemy kominki i piece już od 2003 roku.
W tym czasie zrealizowaliśmy już setki kominków, kuchni oraz pieców akumulacyjnych i kaflowych. Klienci zadowoleni z naszych usług polecają nas swoim znajomym.

Oferujemy kominki w każdym stylu:
– nowoczesne,
– rustykalne,
– kaflowe
– a także piece i kuchnie kaflowe.

Często budujemy kominki z odzyskiem ciepła ze spalin – tzw. „ciepłe kominki”, lub piece szamotowe. Staramy się aby wytworzone podczas spalania ciepło zakumulować – zatrzymać w obudowie. Instalujemy także jeszcze popularne dzisiaj instalacje DGP (dystrybucja gorącego powietrza), ale ze względu na małą ekonomiczność tych systemów są to już rzadko stosowane instalacje.

Oferujemy kompleksową, profesjonalną obsługę czyli:
POMIAR – PROJEKT – MONTAŻ
Pomiar i projekt – GRATIS!

Większość naszych realizacji to indywidualne realizacje, które są przez nas projektowane. Po rozmowie i konsultacji z klientem, tworzymy pierwszy roboczy projekt, który następnie prezentujemy klientowi i od tego momentu tworzymy go dalej wspólnie. Klient ma możliwość dopasowania poszczególnych materiałów składowych kominka, wykorzystując naszą bogatą ofertę. Cały projekt zostaje wykonany w profesjonalnym programie Palette CAD, tworząc wizualizację 3D. (więcej w zakładce „PROJEKTOWANIE”)

Oprócz indywidualnych realizacji, mamy w ofercie bogaty wybór gotowych obudów, spośród których klient może wybrać tę która go interesuje, a my zmontujemy ją w całość. Jednak znaczna większość ok. 90% naszych realizacji to indywidualne projekty i realizacje.

Do budowy kominków i pieców wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały najwyższej jakości!!!
Posiadamy szeroki asortyment kafli kominkowych, kamieni naturalnych, cegieł oraz innych materiałów wykończeniowych i konstrukcyjnych. W ofercie posiadamy wiele wkładów grzewczych: żeliwnych, stalowo-szamotowych, żeliwne wkłady piecowe, piece szamotowe oraz wkłady z płaszczem wodnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz ofertą naszych kontrahentów, na dalszych stronach serwisu a w naszym salonie czeka na Państwa bogata i ciepła ekspozycja.


Biuro
tel. +48 (32) 426 40 22
e-mail: biuro@damaro.pl

Damian Gawron – właściciel
tel +48 505-039-090

Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

505039090 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii