F.U.H. Ogrod Kompleks
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-11
Ogród Kompleks działa na rynku od ponad 12 lat mając na swoim koncie kilkadziesiąt małych i dużych realizacji. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu ogrodów przydomowych. Ale mamy za sobą także wysokobudżetowe realizacje. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami kostek brukowych, urządzeń ogrodowych i roślin. Na swoje usługi udzielamy gwarancji.

Nasze usługi:

1. Projekt
Ogród prywatny, przestrzeń pub- liczna czy tereny przemysłowe - w każdym z tych miejsc zgodnie z najnowszymi trendami i stan-dardami zaprojektujemy dla Państwa unikatowy i funkcjonalny ogród. Dostarczymy dokumentację koncepcyjną zawierającą rzuty, założenia projektowe, zestawienia roślin i materiałów, wymagania dot. robót i materiału, kosztorys inwestorski i inne.

2. Wizualizacja
Tworzymy wizualizacje w formie obrazów oraz na życzenie - animacji. Dzięki temu dużo szybciej i lepiej rozeznają się Państwo w projekcie. Taka forma przed-stawienia będzie również atrakcyjna dla jednostek finansujących inwestycję.

3. Realizacja
Kompleksowe dzialanie- zajmiemy sie wszystkim, od wycinki drzew, przez wyburzanie, przygotowanie terenu, ułożenie kostki brukowej, budowę ogrodzenia, murów oporowych, grilla, kaskady, oczka wodnego, rabat, po założenie trawnika i obsadzenie terenu. Mamy odpowiednie zaplecze maszynowe do prac ciężkich! Dajemy gwanancję na nasze usługi.

4. Pielęgnacja
W naszej ofercie znajduje się także pielęgnacja terenów zielonych. Jeśli Państwa działka wymaga profesjonalnej opieki lub całkowitej rewitalizacji prosimy o kontakt - przyjedziemy, zobaczymy, wycenimy pielęgnację. Spotkania z nami nie są zobowiązujące, jeśli nie zdecydują się państwo na nasze usługi, nic się nie dzieje!

Dla wygody naszych partnerów w trakcie prac projektowych konsultacje prowadzimy u Klienta.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.ogrodkompleks.eu/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604071027 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii