Tynki mechaniczne Śląskie
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-11
Rembrant : Tynki maszynowe agregatem

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi budowy domów, wykończenia wnętrz, remontów. Działamy na terenie Śląska i tynki maszynowe Bielsko-Biała i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo również tynki cementowo-wapienne i gipsowe wykonane agregatem tynkarskim. Realizujemy kompleksowe usługi remontowe i budowlane na terenie Bielska Białej i Śląska.

Zakres świadczonych usług: OD BUDOWY DOMU DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH!

Tynki maszynowe : Bielsko Biała wykończenie wnętrz śląskie

Tynki mechaniczne, cementowo wapienne, pokrycie dachowe, instalacja c.o., posadzki cementowe z izolacjami, układanie glazury i terakoty, zakres działania usługi Bielsko Biała, Śleąsk.

Zajmujemy się tynkami maszynowymi, posiadamy odpowieni sprzęt i doświadczenie. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, co powoduję że nasze usługi na Śląsku, a zwłaszcza w Bielsku-Białej są na bardzo wysokim poziomie.

Wykończenie wnętrz Śląskie
Firma nasza od lat działa w branży budowlanej, zajmujemy się budową domów i wykończeniami, czy też pracami remontowymi na terenie całego Śląska oraz miasta Bielsko Biała.

W ofercie:
tynki gipsowe
tynki cementowo wapienne
tynki mechaniczne
tynki maszynowe

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
www.remontybielsko.com.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

506180330 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii