Marcel Gips - montaż płyt gipsowych.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-13
Marcel Gips to firma która założona została w 2005 roku i oferuje usługi suchej zabudowy wnętrz:
adaptacje poddaszy, ocieplenia dachów i stropów z całkowitym wykończeniem izolacyjnym, akustycznym i konstrukcyjnym. Sufity podwieszane każdego rodzaju i systemu na konstrukcji metalowej, systemowej i drewnianej. Ścianki działowe, kolankowe, szczytowe, wolnostojące, przed ścianki i przesuwne. Podłogi systemu Kanuf i Rigips oraz z płyt OSB, MFP i MDF. Gładzie gipsowe, akrylowe-szlifowane bezpyłowo i na mokro-malowanie.

Firma od samego początku specjalizuje się w montażu płyt gipsowych. Naszymi klientami są prywatni inwestorzy,firmy budowlane, urzędy, developerzy, szpitale. Posiadamy 2 brygady 4 osobowe – monterzy i szpachlarze/malarze. Pracownicy są zatrudnieni, posiadają szkolenia BHP oraz badania lekarskie.

Jesteśmy bardzo elastyczną firmą, dla każdego klienta możemy mieć inną ofertę.
Wystarczy spotkanie na budowie by przekonać się do naszej firmy. Kosztorys usług oraz materiałów wyliczamy bezpłatnie u klienta oraz drogą elektroniczną. Posiadamy własne sprzęty, samochody dostawcze i co bardzo ważne wysoki rabat na hurtowni budowlanej – jeśli klient korzysta z naszych usług. Transport materiałów zawsze w cenie usługi.

Sucha zabudowa wnętrz czyli wszystkie prace z płyt gipsowo-kartonowych to nasza pasja-
wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem dla naszego klienta.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług!
www.marcelgips.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

507167072 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii