Projektowanie i zakładanie ogrodów Rzeszów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-18
Firma LAND ARTS STUDIO zajmuje się projektowaniem i zakładaniem terenów zieleni o różnym przeznaczeniu - od ogrodów prywatnych po zieleń przy obiektach użyteczności publicznej. Działamy na lokalnym rynku od pięciu lat dzięki czemu zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i wiedzę konieczne do świadczenia usług wysokiej jakości. Staramy się by nasze projekty i realizacje cechowały wysokie walory estetyczne polączone z funkcjonalnością.
Usługi ogrodnicze

Świadczymy usługi na terenie Rzeszowa oraz pobliskich miejscowości. W ofercie mamy szereg usług ogrodniczych - od prac projektowych, po realizację i pielęgnację terenów zieleni, a w szczególności:

Projektujemy tereny zieleni różnego przeznaczenia: ogrody prywatne, zieleńce przy firmach, restauracjach, kościołach, szkołach; parki i zadrzewienia.

Kompleksowo urządzamy ogrody, wykonujemy prace związane z przygotowaniem działki klienta do założenia ogrodu, zakładamy trawniki, wykonujemy nasadzenia roślin, ścieżki, nawierzchnie ogrodowe czy elementy małej architektury ogrodowej.

Montujemy i serwisujemy ogrodowe systemy nawadniające.

Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów obejmującą m.in. utrzymanie trawników, cięcie i formowanie roślin, zabiegi ochrony roślin, zimowe zabezpieczanie roslin, prace porządkowe.

Wycinamy i formujemy drzewa.

Zawsze służymy naszym klientom fachowym doradztwem z zakresu ogrodnictwa i dziedzin z nim związanych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!
http://www.ogrodyrzeszow.eu
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

696332613 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii