O nas Profesjonalne prace ziemne, wykopy
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-21
Jesteśmy firmą rodzinną posiadającą wieloletnie doświadczenie w na rynku branżowych usług. Świadczymy usługi z zakresu regulacji terenu. Zajmujemy się także zaopatrywaniem firm w kruszywa oraz ich transportem. Nasza firma swoją siedzibę posiada w okolicach Rzeszowa.

OFERTA NASZYCH USŁUG ZAWIERA:
wykopy szerokoprzestrzenne,
wykopy pod fundamenty,
niwelacja terenu,
transport,
podwykonawstwo pod roboty drogowe,
wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
wykopy pod szamba, oczyszczalnie biologiczne,
regulacja rzek i potoków górskich,
przygotowanie terenu pod budowę (domy jednorodzinne, budynki przemysłowe, parkingi, zbiorniki wodne),
wszelkie prace związane z wykorzystaniem koparki, ładowarki, spycharki.

Wykonujemy szeroki zakres usług związanych z pracami ziemnymi i regulacyjnymi. Są to wszelkiego rodzaju wykopy pod fundamenty dla budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego oraz pod budownictwo przemysłowe. Przygotowujemy grunt pod zabudowę, wykopy pod instalacje elektryczne, gazowe, wodne i kanalizacyjne.

Prace realizowane są z wykorzystaniem własnego sprzętu (koparki, ładowarki, spycharki). Szczególnie ogromną wagę przykładamy do regularnych kontroli stanu technicznego naszych maszyn, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa oraz terminowego wykonania zleceń.
Kompleksowe usługi koparką, ładowarką oraz kruszarką szczękową

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klientów, dlatego też stawiamy na wysoką jakość produktów i usług przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Zawsze dotrzymujemy terminów określonych w umowie.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży robót ziemnych i regulacyjnych. Gwarantuje to rzetelne i profesjonalne wykonanie zleconych usług.
Otwarta i konstruktywna współpraca

Działamy na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami liczącymi się w kraju i za granicą. Wszystkie prace wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00

Zapraszamy do współpracy, która – jesteśmy przekonani – będzie owocna dla obu stron!
http://robotyziemne-lech.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

501563259 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane.

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii