Wykończenia wnętrz – remonty Rzeszów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-23
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Wykonujemy remonty zarówno mieszkań i domów prywatnych jak również adaptacje lokali użyteczności publicznej, hal, galerii. Charakteryzuje nas bezwzględna terminowość, rozsądna cena oraz sprawność działania. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i rzetelność w realizacji poszczególnych zleceń. Dążymy do tego, aby Inwestor po wejściu do świeżo zaadoptowanego lokalu był w pełni usatysfakcjonowany z poniesionych na ten cel wydatków.

Świadczymy swoje usługi nie tylko na terenie Rzeszowa i okolic, ale również w innych miastach województwa podkarpackiego. Na życzenie Klienta dojedziemy we wskazane przez niego miejsce, ustalimy wszelkie szczegóły, przedstawimy wstępny kosztorys oraz wybierzemy dogodny termin realizacji zlecenia.

W RAMACH USŁUG REMONTOWYCH WYKONUJEMY:

adaptacje pomieszczeń pod biura i lokale użyteczności publicznej, adaptacje poddaszy,szpachlowanie, malowanie ścian,ścianki działowe,tynki ozdobne, malowidła ścienne,układanie glazury i terakoty,układanie paneli i deski barlineckiej,podwieszanie sufitów (sufity typu KG oraz Amstrong),demontaż, montaż drzwi, okien i parapetów,biały montaż, montaż kabin prysznicowych,
…i inne usługi, w zależności od Państwa potrzeb.

MALOWIDŁA ŚCIENNE
Wszelkie malowidła ścienne wykonujemy własnoręcznie. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Dzięki temu możemy przyozdobić Państwa mieszkanie takimi malowidłami, jakie tylko sobie Państwo wymarzą. Malowidła wykonujemy nie tylko na ścianach, ale również na kominkach i innych powierzchniach płaskich.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUGI!!!
http://natidom.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

507283700 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii