Instalacje, remonty, budownictwo - Hestal
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-25
Firma Hestal prowadzi usługi instalacyjno-sanitarne od 35 lat. Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie potrzebne do wykonywania oferowanych przez nas usług. Działamy w obszarze podkarpacia, małopolski, mazowsza oraz lubelszczyzny.

Cechują nas szybkość, jakość i solidność wykonania w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy całe niezbędne zaplecze do wykonywania oferowanych przez naszą firmę usług budowlanych, instalacyjnych oraz remontowych.

Zakres naszych usług :

instalacje wod-kan, grzewcze, gazowe,
usługi budowlane, remontowe, wykończeniowe,
budownictwo ogólne,
usługi minikoparką.

Firma budowlana. Zajmujemy się budowaniem od podstaw rożnego rodzaju obiektów budowlanych w tym domów mieszkalnych oraz obiektów przemysłowych. Dzięki współpracy z firmą AmTech budujemy między innymi domy w systemie szkieletowym.

Oferujemy kompleksowe prace remontowe oraz wykończeniowe. Wykonujemy zarówno standardowe prace, jak i nietypowe zamówienia.

Firma Hestal zajmuje się instalacją różnego rodzaju przyłączy. Materiały z jakich wykonujemy instalacje, są najwyższej jakości, poparte atestami. Wykonujemy solidnie, fachowo, bezpiecznie, a co ważne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.hestal.com.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602503787 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii