TYNEXPOL - Firma budowlana
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-27
Firma budowlana TYNEXPOL powstała w 2001 roku w Rzeszowie. Wówczas, podobnie jak i dzisiaj, zapotrzebowanie na profesjonalne i solidnie wykonywane usługi budowlane było spore, dlatego szybko zdobyliśmy mocną pozycję na podkarpackim rynku budowlanym. Przez ten okres działalności realizowaliśmy zamówienia nie tylko prywatne, ale także prowadziliśmy prace dla dużych inwestorów firmowych. Dzięki temu nieustannie podnosimy własne umiejętności, doskonalimy obsługę klienta oraz zyskujemy bezcenne doświadczenie w coraz nowocześniejszym sektorze budowlanym.

Firma TYNEXPOL posiada bardzo szeroki zakres wykonywanych usług. W zależności od potrzeb klienta, przyjmujemy zlecenia na prace budowlane kompleksowe (całościowa obsługa obiektów) lub dotyczące poszczególnych elementów sztuki budowlanej (murowanie, tynkowanie, malowanie), zajmujemy się także remontami i odnowieniami już istniejących budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi melioracyjne związane z osuszaniem obiektów i placów.

Niewątpliwie, naszą specjalizacją są tynki cementowo wapienne. Fakt, że w tym względzie zaufały nam największe firmy budowlane na Podkarpaciu oraz inwestorzy instytucjonalni, sprawia, że TYNEXPOL znajduje się w czołówce podkarpackich firm wykonujących usługi tynkowania cementowo wapiennego.

Stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie naszych klientów. Aby mogli Państwo się cieszyć najwyższą jakością usług, firma TYNEXPOL zatrudnia najlepszych, niekwestionowanych fachowców, z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem w swoich dziedzinach profesji budowlanej. Daje to naszym klientom komfort i poczucie bezpieczeństwa, nie muszą się martwić o pozostawione nam własne cztery kąty.

Dlaczego warto wybrać TYNEXPOL?

mamy ponad 10 letnie doświadczenie na rynku budowlanym,
posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów,
stosujemy najlepsze materiały (ROBEN, CERAMIKA, BRASS),
używamy solidnych narzędzi (HILTI, BOSH, STANLEY),
pracujemy w wyznaczonych godzinach nie dopuszczając do opóźnień,
cechuje nas profesjonalizm i wysoka kultura osobista,
dajemy pisemną gwarancję na wykonane przez nas prace!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
http://www.tynexpol.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

692482219 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii