RES-GAL projektant ogrodów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-27
Firma RES-GAL działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny , powstało z moich projektów. Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. Na każdej działce możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od Powierzchni ogrodu, na której mają powstać.

Pamiętajmy też o systemie nawadniania ogrodu, który pozwoli nam na optymalne nawodnienie ogrodu i zapobiegnie przeschnięciu roślin w czasie urlopu.

Zapraszam na następne strony, gdzie zobaczycie różne zdjęcia ogrodów, przeczytacie kilka słów o pielęgnacji ogrodu. Oferujemy gotowe projekty ogrodów, które można dostosować do Państwa działek. Wykonujemy też projekty na indywidualne zamówienia. Jest też możliwość projektowania ogrodu przez internet online.

Zaglądnijcie też na stronę z linkami- znajdziecie tam artykuły publikowane w różnych mediach, na temat naszej firmy i ogrodów.

Zapraszam na nasze strony internetowe, gdzie możecie oglądnąć filmy z ogrodów, przykładowe projekty i ich wizualizacje.
http://www.projekt-ogrodu.eu/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602246200 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii