Projekty, zakładanie i pielegnacja ogrodów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-27
Firma LAND ARTS Studio działa w branży ogrodniczej. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni różnego przeznaczenia. Na lokalnym rynku działamy od kilku lat. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz zaplecze sprzętowe dzięki czemu gwarantujemy naszym klientom wysokiej jakości, profesjonalne usługi ogrodnicze.

Ofertę naszej fimy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, chcących urządzić swój przydomowy ogród, jak również do instytucji i firm, potrzebujących usług z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Obszarem naszego działania obejmujemy Przemyśl, Jarosław, Przeworsk oraz okoliczne miejscowości.

Usługi świadczymy kompleksowo od wykonania projektu ogrodu, przez przygotowanie działki do wprowadzenia roślinności, założenie trawników, wykonanie nasadzeń, ścieżek ogrodowych, małej architektury, systemu nawadniającego po regularną pielęgnację założonego ogrodu.

Projektowanie ogrodów jest naszą pasją. Staramy się by wykonywane przez nas projekty i powstające na ich bazie ogrody, łaczyły w sobie orginalność, funkcjonalność, wysokie walory estetyczne oraz łatwość utrzymania. Bardzo ważne jest dla nas aby zaprojektowane przez nas ogrody w jak najwjększym stopniu były dostosowane do potrzeb klienta.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.ogrody-przemysl.eu/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

696332613 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii