Aranżacja, projektowanie i utrzymanie ogrodów ULME
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-03-27
Na rynku istniejemy od 1995 r. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, upór w pokonywaniu trudności, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz ciągła świadomość potrzeby rozwoju zaowocowały dziś pozycją wśród liderów na rynku firm świadczących usługi w zielonej branży. Nasze realizacje ogrodów możemy dziś znaleźć m.in. w Przemyślu, Jarosławiu, Przeworsku czy Rzeszowie. Konieczność sprostania innym gustom i trendom to jednocześnie źródło inspiracji i świeżości, ale i też ogromnej satysfakcji całego zespołu z dobrze wykonanej pracy.

Proponujemy Państwu pełną obsługę inwestycji związanych z architekturą krajobrazu. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji: od pojedynczej konsultacji z propozycją rozsądnej modyfikacji stanu istniejącego po kompleksową obsługę z zupełnie nową koncepcją wprowadzającą nowy styl i idee.

OGRODY PRYWATNE Kompleksowo zaprojektujemy otoczenie Państwa domu. Uwzględniając Państwa życzenia i wyobrażenia z jednej strony oraz z drugiej ogromne doświadczenie naszych projektantów stworzymy ogród w niepowtarzalnym charakterze. Analizując wnikliwie Państwa potrzeby zaproponujemy wyodrębnienie poszczególnych stref użytkowania: miejsc rekreacji, wypoczynku czy reprezentacji. Zaaranżujemy urokliwy staw, wkomponowany w zieleń kącik ciszy czy kort tenisowy. Zaprojektujemy i wykonamy basen ogrodowy, taras, grillownię czy altanę. Łącząc poszczególne funkcje nie zapomnimy o zgodnych z Państwa oczekiwaniami walorach estetycznych oraz harmonijnym wkomponowaniu założenia w istniejący krajobraz.

ZIELEŃ PUBLICZNA Wszechstronne doświadczenie i umiejętności wykorzystujemy również przy projektowaniu i realizacji zieleni publicznej: parków, miejsc aktywnego wypoczynku czy przestrzeni osiedli willowych. Oryginalne podejście do projektowania sprawi, iż zaproponowany przez nas plac zabaw, park linowy czy minigolf w połączeniu z profesjonalnie wkomponowaną zielenią staną się atrakcjami przyciągającymi rzesze użytkowników.

Koncentrujemy się na projektowaniu, realizacji i utrzymaniu ogrodów w okolicach Przemyśla, Jarosławia, Przeworska i Rzeszowa, jednakże jesteśmy także otwarci na współpracę w innych lokalizacjach.

Funkcjonalność, zastosowanie nowoczesnych technologii, przy tym szyk i elegancja dobrze wkomponowane w otoczenie to główne założenia, jakie przyświecają naszym projektantom: zespołowi młodych, zdolnych i ambitnych ludzi z pasją tworzenia.

Zapraszamy do kontaktu.
http://ulme.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

531167737 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii