Mycie i malowanie dachów - Clean-Tec
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-04-04
Clean-tec to firma trudniąca się profesjonalnym czyszczeniem i myciem kostki brukowej, elewacji, dachów prywatnych domów, instytucji oraz firm.

Clean-tec jest firmą w 100% mobilną i do wykonania zleconej usługi potrzebuje spełnienia jedynie dwóch warunków - dodatniej temperatury otoczenia oraz możliwość dojazdu samochodem dostawczym w pobliże miejsca, które ma być czyszczone. Posiadamy sprzęt, który pozwala na bezpieczne wykonanie zlecenia na każdej wysokości, czyścimy dachy o różnych kątach nachylenia i kształtach powierzchni. Potrafimy pozbyć się zarośniętych alg, grzybów i innych zabrudzeń często występujących na dachach.

Proponujemy również zabezpieczanie i konserwację czyli impregnację powierzchni. Pozwoli to na wydłużenie okresu do kolejnego czyszczenia, ponadto tak zaimpregnowana powierzchnia łatwo się zmywa. W zależności od stanu dachówki używamy bezbarwny lub barwny impregnat.

Nasza Firma zajmuje się malowaniem dachów. Zabezpieczamy blachę ocynkowaną przed pojawieniem się korozji, malujemy również dachy, których poprzednia powłoka malarska uległa zniszczeniu. Usługa polega na odczyszczeniu powierzchni do renowacji i pokryciu jej nową warstwą farby (malowanie dwukrotne). Pracujemy na pełnym zabezpieczeniu, zgodnie z przepisami BHP.

Zapraszamy !!!
http://www.czyszczenie-cisnieniowe.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502617899 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wybór pokrycia dachowego – jak się do tego zabrać?

Wybór porycia dachowego to kolejna decyzja do podjęcia przy budowie domu. Zobaczmy, jaki mamy wybór i czym się kierować przy jej podejmowaniu. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii