Izolacje natryskowe, ocieplanie poddaszy i dachów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-04-04
Jako firma Eko-Piana pragniemy państwu zaoferować termo oraz hydro izolacje metodą natryskową. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach umożliwiających nam uzyskanie najlepszych parametrów, jakości oraz szybkości wykonania usługi.

Ta nowa metoda jest alternatywą dla powszechnie stosowanych metod ocieplenia jakim jest wełna mineralna, styropian, celuloza. Dzięki zastosowaniu ocieplenia pianą poliuretanową zaoszczędzamy nawet do 40% na rachunkach za energie danego obiektu.

W naszej ofercie posiadamy dwa typy pianek. Dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego wariantu piany do izolowanej konstrukcji budynku. Wyróżniamy piankę otwarto komórkową oraz zamknięto komórkową.

Nie trać więc czasu na szukanie lepszych rozwiązań na ocieplenie swojego domu. Skorzystaj z materiału jakim jest Piana Poliuretanowa i ciesz się ciepłem zimą i chłodem latem w swoim domu.

Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.
http://eko-piana.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

726960653 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wybór pokrycia dachowego – jak się do tego zabrać?

Wybór porycia dachowego to kolejna decyzja do podjęcia przy budowie domu. Zobaczmy, jaki mamy wybór i czym się kierować przy jej podejmowaniu. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii