P.H.U. Denex Ocieplanie budynków
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-16
Denex to firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu dociepleń budynków różnego typu, zarówno domów jedno i wielorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej w województwie śląskim oraz na terenie Niemiec. Wykonujemy ocieplenia budynków dla osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm zewnętrznych.

Od samego początku działalności postawiliśmy na rozwój, doskonalenie umiejętności oraz inwestowanie w zaplecze sprzętowe firmy. W krótkim okresie czasu staliśmy się solidną, profesjonalną i cenioną firmą budowlaną. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, służymy profesjonalnym doradztwem, posiadamy nowoczesny sprzęt i stosujemy najwyższej jakości materiały. Dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług, zyskujemy Państwa zaufanie.

Specjalizacją naszej firmy są docieplenia elewacji budynków, zawsze świadczone na najwyższym poziomie. Zakres usług naszej firmy:
ocieplenia budynków
adaptacje pomieszczeń
zabudowy G/K
sufity podwieszane
drenaże i odwodnienia budynków
odśnieżanie dachów płaskich
sprzedaż materiałów do ociepleń budynków

Wysokie kwalifikacje naszego zespołu, oraz znajomość zagadnień wykonawczych, pozwalają nam podjąć się złożonych i skomplikowanych projektów. Posiadając własne zaplecze techniczne, logistyczne oraz możliwości dostawcze, jesteśmy firmą w pełni samodzielną oraz przygotowaną na nowe doświadczenia związane z wysokimi aspiracjami firmy.

Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie, precyzyjne podejście do każdego powierzonego zadania oraz profesjonalizm, zapewnią Państwu usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszych usług!
http://www.denex.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

533588952 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Docieplanie krok po kroku – cz. 2 - jak prawidłowo je wykonać?

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak wybrać materiał na ocieplenie budynku. Tym razem powiemy jak zrobić to naprawdę dobrze. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii