Specjaliści od ociepleń i wykończenia wnętrz
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-20
Nasza firma ukierunkowana jest na temat ociepleń budynków oraz wykończenia wnętrz.

W celu zapewnienia klientom jak najlepszej obsługi, oraz relatywnie niskich cen bez koniecznością wykonywania prac na materiałach gorszej jakości uruchomiliśmy w 2012 roku hurtownię budowlaną prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną produktów związanych z ocieplaniem budynków oraz wykończeniami wnętrz.

Nasza firma posiada kilka własnych brygad wykonawczych które realizują usługi z zakresu ociepleń budynków i wykończeń wnętrz. Nasza firma połączyła te dwie opinie wykonujemy prace solidnie i za rozsądne pieniądze. Sprzedajemy materiały dobre jakościowo i sprawdzone przez wielu ludzi w rozsądnych cenach. Jednocześnie oferujemy naszym klientom zawsze jasne i proste zasady, wyceny kompletne z materiałem tak że zlecając naszej firmie prace wiesz ile dokładnie będzie cię kosztowało całe zlecenie zanim jeszcze się prace zaczną.

Współpracując z nami współpracujesz z najlepszymi. Zapraszamy do kontaktu.
www.ociepleniowcy.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

512976341 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii