Usługi Elektroinstalacyjne dla biura i domu "IQ SYSTEM"
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-24

Szeroka oferta usług elektroinstalacyjnych, którą firma "IQ SYSTEM" proponuje, skierowana jest głównie do podmiotów ze Śląska (województwo śląskie), które realizują inwestycje budowlane, budują, modernizują lub remontują, zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, zaopatrzenie, montaż, pomiary, uruchomienie oraz serwisowanie szeroko pojętych instalacji elektrycznych, mających zastosowanie głównie w budownictwie jedno i wielorodzinnym, w niedużych obiektach usługowych oraz użyteczności publicznej. Dominującą rolę, pośród proponowanych usług elektroinstalacyjnych, odgrywają rozwiązania inteligentne (tzw. Inteligentny Dom), instalacje zabezpieczenia technicznego budynków, osób i mienia (systemy alarmowe i telewizja przemysłowa), okablowanie strukturalne (strukturalna sieć teleinformatyczna) oraz tradycyjne instalacje elektryczne.
Klientom indywidualnym, materiały i urządzenia do oferowanych przez nas instalacji elektrycznych, sprzedajemy z obniżonym podatkiem VAT (8% VAT na materiał z usługą). Jest to bardzo wygodne i opłacalne rozwiązanie. Klient zyskuje 15% na cenie towaru i nie jest obciążony jego zakupem ani dowozem na miejsce inwestycji. Po zakończeniu każdego etapu robót klient otrzyma rachunek za wbudowane ilości materiałów a nie za hurtowe opakowania zbiorcze.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.
http://www.iqsystem.net.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

607461501 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii