Usługi Elektroinstalacyjne dla biura i domu "IQ SYSTEM"
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-24

Szeroka oferta usług elektroinstalacyjnych, którą firma "IQ SYSTEM" proponuje, skierowana jest głównie do podmiotów ze Śląska (województwo śląskie), które realizują inwestycje budowlane, budują, modernizują lub remontują, zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, zaopatrzenie, montaż, pomiary, uruchomienie oraz serwisowanie szeroko pojętych instalacji elektrycznych, mających zastosowanie głównie w budownictwie jedno i wielorodzinnym, w niedużych obiektach usługowych oraz użyteczności publicznej. Dominującą rolę, pośród proponowanych usług elektroinstalacyjnych, odgrywają rozwiązania inteligentne (tzw. Inteligentny Dom), instalacje zabezpieczenia technicznego budynków, osób i mienia (systemy alarmowe i telewizja przemysłowa), okablowanie strukturalne (strukturalna sieć teleinformatyczna) oraz tradycyjne instalacje elektryczne.
Klientom indywidualnym, materiały i urządzenia do oferowanych przez nas instalacji elektrycznych, sprzedajemy z obniżonym podatkiem VAT (8% VAT na materiał z usługą). Jest to bardzo wygodne i opłacalne rozwiązanie. Klient zyskuje 15% na cenie towaru i nie jest obciążony jego zakupem ani dowozem na miejsce inwestycji. Po zakończeniu każdego etapu robót klient otrzyma rachunek za wbudowane ilości materiałów a nie za hurtowe opakowania zbiorcze.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.
http://www.iqsystem.net.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

607461501 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii