Docieplanie budynków - kulki styropianowe
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-27
DOCIEPLANIE BUDYNKÓW GRANULATEM STYROPIANOWYM
W Twoim domu może być cieplej!

Proponujemy Państwu docieplenie ścian budynków, stropodachów, podłóg, budynków mieszkalnych, przechowalni, magazynów wtłaczanym pneumatycznie granulatem styropianowym. Granulaty styropianowe posiadają znakomite właściwości termoizolacyjne i przeciwwilgociowe. Docieplenie stropodachu polega na wtłoczeniu i równomiernym rozmieszczeniu, pomiędzy stropem a dachem odpowiedniej ilości granulatu styropianowego.

Wtłaczanie odbywa się przez wykonane w tym celu otwory w ścianach bądź kratki wentylacyjne. Nie naruszamy przy tym pokrycia dachu, przez co nie pogarszamy jego szczelności, co ma duże znaczenie dla użytkownika. Metoda dokanałowego docieplenia ścian budynków polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem materiału termoizolacyjnego do kanału powietrznego w ścianie (pomiędzy mur wewnętrzny a zewnętrzny). Średnica granulatu to 0.5 - 3 mm.

Po wykonaniu docieplenia można uzyskać oszczędności w ogrzewaniu w granicach 15-50% w zależności od ilości wtłoczonego materiału termoizolacyjnego, materiału muru zewnętrznego i wewnętrznego oraz sposobu wykonania muru. Usługi wykonujemy przez cały rok. Działamy na terytorium CAŁEGO KRAJU. Istniejemy na rynku od 1998r.

Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

509534241 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Klimatyzacja - cudowne urządzenie w upalne dni.

Klimatyzacja jest coraz częściej montowana w domach mieszkalnych. Zastanówmy się jednak, jaki model będzie dla nas najlepszy. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii