Docieplenia, wykończenia wnętrz oraz elewacje budynków
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-27
Jeśli szukasz firmy remontowej w okolicach Warszawy - zgłoś się do nas już dziś. Nasza firma remontowa działa na terenie Warszawy i okolic.

Nasza firma z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń i dociepleń ścian zewnętrznych budynków wełną mineralną lub styropianem w taki sposób, by ściany budynku mogły swobodnie oddychać.

Realizujemy także odnowienia starych elewacji, naprawa uszkodzeń, gruntowanie i malowanie powierzchni.

Wykonujemy ozdobne elementy elewacyjne np. cokoły za pomocą klinkieru, wejścia z tynków żywicznych i inne rozwiązania.

Naszą ofertę docieplania i ocieplania budynków na terenie Warszawy i okolic uzupełnia termomodernizacja budynków, ocieplanie poddaszy (regipsy) począwszy od układania wełny mineralnej, poprzez montaż profili i stolarki budowlanej (systemy kartonowo- gipsowe, obróbka okien dachowych, itp.).

Głównym miejscem naszej działalności jest Warszawa, ale po indywidualnych uzgodnieniach z przyjemnością wykonamy także remonty w innych miastach Polski.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.rafpolco.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

511657593 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Ciepły montaż okien – co to znaczy i jak to zrobić?

Okna o dobrych współczynnikach izolacyjności muszą być odpowiednio zamocowane. Wówczas będą naprawdę izolować. Jak to zrobić? zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii