Eltros - montaż instalacji elektrycznych
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-06-28
Firma Eltros jest kontynuacją instalatorskich tradycji rodziny, której już trzecie pokolenie wykonuje usługi elektryczne.

Założycielem firmy jest Jerzy Piętka, dyplomowany elektryk z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy zlecenia zarówno dla dużych firm i instytucji, domów mieszkalnych, jak również dla osób prywatnych, które chcą wybudować lub wyremontować dom czy mieszkanie.

Świetne zaopatrzenie w specjalistyczne elektronarzędzia wysokiej klasy oraz nasze wieloletnie doświadczenie w branży elektryki dają pewność, że zlecone nam usługi elektryczne wykonamy szybko, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie.

Wszelkie usługi elektryczne wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. Preferujemy materiały będące sprawdzonymi nowościami, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami montażu zapewniają, że jakość naszych usług pozostaje od lat na wysokim poziomie.
Jeśli planujesz w swoim domu, mieszkaniu lub firmie nową instalację elektryczną, jej przeróbkę, remont bądź wymianę SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Przyjedziemy, obejrzymy, doradzimy, wycenimy, a jeżeli zdecydujesz się na Naszą usługę, wykonamy ją dla Ciebie TANIO, SZYBKO I SOLIDNIE.

Montaż instalacji elektrycznej powinien być wykonywany przez specjalistów, którzy mają udokumentowane odpowiednie uprawnienia. Prawidłowo poprowadzone instalacje elektryczne zapewniają bezpieczne użytkowanie oraz muszą spełniać obowiązujące powszechnie normy. Niewłaściwie wykonana instalacja może być przyczyną nie tylko porażeń prądem ale również pożarów użytkowanych przez nas budynków. Jedynie wykwalifikowany elektryk jest w stanie zapewnić nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa na długie lata. W fazie projektowania warto również przemyśleć kwestię ewentualnej rozbudowy instalacji elektrycznej, co może zaowocować uniknięciem niepotrzebnych kosztów w przyszłości.

Elektryk Adam Piętka zachęca do składania zapytań. Siedziba firmy znajduje się w Otwocku dlatego też usługi świadczone są nie tylko na terenie Warszawy ale również całego województwa mazowieckiego.

Nasza firma zajmuje się :
Kosztorysowaniem i wykonywaniem nowoczesnych instalacji :

elektrycznych
teletechnicznych
odgromowych

Przeprowadzaniem pomiarów elektrycznych zarówno pomontażowych jak i okresowych Obsługą firm, instytucji i podmiotów prywatnych w zakresie :

energetyki
telewizji kablowej i przemysłowej
alarmów
domofonów i wideodomofonów

W naszej działalności kierujemy się zasadą dokładności i terminowości wykonywanych zleceń tak, aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z naszych prac. Na wykonywane przez nas instalacje udzielamy gwarancji ich jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
http://www.eltros.com.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502337952 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Instalacja elektryczna

W każdym budowanym domu konieczne jest wykonanie instalacji elektrycznej. Zobaczmy zatem kiedy i w jaki sposób najlepiej to zrobić. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii