Tynki maszynowe - wyróżnia nas jakość
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-08
MISJA NASZEJ FIRMY : TYNKI MASZYNOWE – STARANNIE I SOLIDNIE

Tynki maszynowe to nasza pasja! Tynki maszynowe charakteryzuje szybkość, wygoda i oszczędność stosowania! Dlatego proponujemy Państwu 4 dobrze wykwalifikowane i profesjonalne zespoły tynkarskie, na czele których stoją doświadczeni brygadziści, którzy wykonają powierzoną przez Państwa pracę z najwyższą starannością. Drodzy Inwestorzy zapewniamy, że świadczone dla Was usługi cechuje niezmiennie solidność, a decydując się na nasz zespół, otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości. Oferujemy tynki maszynowe czołowych producentów. Wykonujemy maszynowo tynki cementowo-wapienne oraz tynki gipsowe.

Zapraszamy na naszą stronę, na której dowiecie się Państwo dlaczego warto z nami współpracować i dlaczego już tylu zadowolonych Inwestorów obdarzyło nas zaufaniem. Niezaprzeczalnym dowodem, dla którego nasza Firma SUPERTYNKI, to niekwestionowany lider w swojej branży, jest fakt, iż WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ!

Dobrze i starannie wytynkowane pomieszczenia mieszkalne i biurowe to coś, co stanowi podstawę do dalszej pracy architekta , malarza, a następnie dekoratora wnętrz. Właściwy i ciepły klimat pomieszczeń jest sumą wysiłku i pracy wszystkich specjalistów, lecz przede wszystkim zespołu tynkarzy. Firma SUPERTYNKI gwarantuje zawsze wysoką jakość. Zapraszamy do współpracy zarówno Inwestorów indywidualnych, jak i Inwestorów instytucjonalnych.

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi tynkarskie:

Tynki maszynowe cementowo-wapienne
Tynki maszynowe gipsowe
Wylewki

POSIADAMY STATUS PARTNERA WYKONAWCY TYNKÓW MASZYNOWYCH FIRMY BAUMIT
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
http://www.supertynki.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

601667101 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii