Tynki agregatorem - BINIOSZEK TYNKI
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-08
Nasza firma jest grupą doświadczonych fachowców, działających na terenie Wodzisławia Śląskiego oraz okolicznych miejscowości. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane, remontowe oraz wykończeniowe. Zajmujemy się wykonywaniem dociepleń budynków i elewacji, specjalizujemy się także w zakresie tynkowania agregatem

Stawiając na naszą firmę budowlaną, otrzymują Państwo gwarancje, że cała inwestycja: budowa domu, remont, wykończenie wnętrza czy elewacja, będzie wykonana zgodnie z Państwa życzeniem oraz zasadami sztuki budowlanej.

Oferta:
Tynki maszynowe – postaw na sprawdzoną ekipę:

Bardzo ważną częścią działalności naszej firmy budowlanej jest wykonywanie tynkowania maszynowego.

Tynkowanie agregatem przeprowadzamy dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Współpracujemy również z innymi firmami remontowo-budowlanymi. Pracujemy zarówno w domach, jak i biurach, halach czy magazynach. Maszynowe nakładanie tynków techniką natryskową jest o wiele bardziej oszczędne aniżeli metodą tradycyjną. Wykonywanie ich przy użyciu agregatu znacznie skraca też czas pracy oraz zmniejsza ilość odpadów.

Docieplenia budynków i elewacje:

Profesjonalne docieplenie oraz ciekawa i estetyczna elewacja sprawiają, że dom, hala czy inny budynek nabierają nowego wyglądu. Jeżeli planują Państwo przeprowadzenie takich prac, to warto skorzystać z pomocy firmy, która legitymuje się doświadczeniem w tej dziedzinie.

Dla Państwa potrzeb możemy wykonać elewację zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wykonamy docieplenie budynku wełną mineralną lub styropianem, a także zamontujemy niezbędne zadaszenie lub parapety.

Zapraszamy do kontaktu.
http://tynkiwodzislawslaski.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

792793450 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii