Dragon Przedsiębiorstwo Budowlane - docieplenia i elewacje
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-11
Nasza firma jest wykonawcą spełniającym wszystkie wymogi klientów. Wszystkie inwestycje realizujemy szybko i solidnie zarówno duże jak i te mniejsze. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji.

Kompetencja, wysokie kwalifikacje kadry oraz zdobyte doświadczenia pozwalają nam czuć się idealnym partnerem dla realizacji Państwa projektów. Działamy na terenie Dolnego Śląska i okolic.

Współpracujemy z szeregiem wspólnot mieszkaniowych oraz z największymi spółdzielniami mieszkaniowymi na terenie woj. dolnośląskiego. Wszystkie elementy docieplenia wykonujemy według technologii rekomendowanej przez producentów. Systemy dociepleń dostępne w naszej firmie są doskonałym sposobem pozwalającym na ocieplenie zarówno starych jak i nowych budynków. Idealnie pomagają walczyć z zimnem, a także są gwarancją niższych rachunków. Posiadamy doświadczenie przy remontach obiektów wpisanych w rejestr zabytków oraz pod ścisłą ochroną konserwatorską.

Zajmujemy się również naprawą uszkodzonych tynków, gzymsów i wszelkiego typu sztukaterii elewacyjnej.

Zapraszamy Państwa do współpracy.
http://dragon-docieplenia.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

889336674 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii