Natryskowa izolacja i ociepleniem
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-12
Zajmujemy się natryskową izolacją i ociepleniem.

Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą Demilec®. Usługi w zakresie natrysków świadczymy na terenie całego kraju. Firma istnieje od 1990r. Siedziba nasza znajduje się na dolnym śląsku w Kłodzku. Specjalizujemy się w izolacjach natryskowych pianą poliuretanową oraz powłokach polimocznikowych. Na natrysk pianki decydują się inwestorzy indywidualni budujący domy jednorodzinne. Coraz więcej osób poszukuje takiej firmy, jak nasza, która oferuje wysokiej jakości usługi na materiałach światowej klasy producenta firmy Demilec®.

Nasze doświadczenie w branży budowlanej w połączeniu z najnowocześniejszą technologią sprawia, że dajemy Państwu gotowy produkt z dożywotnią gwarancją producenta. Izolacja i ocieplenie, które instalujemy na Państwa inwestycjach zapewnia niebywałe parametry techniczne, które trudno porównywać do popularnych tradycyjnych metod dociepleń. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić na ogrzewaniu i klimatyzacji tysiące złotych rocznie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz usług. Należą do nich wykonywane przez nas ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, izolacja fundamentów, i itd.

Zapraszamy do kontaktu.
http://izolacja-pianka-dolnoslaskie.eu/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

603703342 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii