Izolacje natryskowe pianką poliuretanową.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-21
Skuteczne ocieplenie zapewni mniejsze straty ciepła w każdym budynku i dlatego też wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy także inwestorom ocieplenie natryskowe pianką poliuretanową.

Izolacja natryskowa zdobywa uznanie budowlańców a przede wszystkim inwestorów - najlepszymi parametrami przenikalności ciepła i szybkością aplikacji. To nowoczene rozwiązanie termoizolacyjne świettnie nadaje się na docieplanie poddasza użytkowego, ścian działowych w budownictwie szkieletowym, izolacji fundamentów oraz stropodachów. Ponadto pianka poliuretanowa idealnie wygłusza przenikalność dzwięków z zewnątrz.

Co oferujemy?
01.Izolacja fundamentów
02.Izolacja ścian
03.Izolacja poddasza
04.Izolacja dachu
05.Izolacja akustyczna

Nowoczesne rozwiązania nieustannie wzbudzają zachwyt ludzi na całym świecie. Tym bardziej jeśli chodzi o własny dom i jego właściwe zabezpieczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przy kompleksowych usługach - oferujemy "porządne" rabaty. Zapraszamy do współpracy!
http://www.izolacje-natryskowe.edu.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

536860730 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Docieplanie krok po kroku – cz. 2 - jak prawidłowo je wykonać?

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak wybrać materiał na ocieplenie budynku. Tym razem powiemy jak zrobić to naprawdę dobrze. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii