Docieplenia budynków , budowa pod klucz TRAKBUD
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-21
Nasza firma powstała w 2008 roku. Od tego czasu, dzięki zdobytemu doświadczeniu udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenia jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo.

Na samym początku naszej działalności zajmowaliśmy się kompleksowymi pracami w zakresie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych . Wykonując zarówno prace remontowe jak i konserwacyjne na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Potem przyszedł czas na nowe obszary działania- wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zaczęliśmy wykonywać instalacje elektryczne, prace remontowo-wykończeniowe aż w końcu postawiliśmy na budowę od A-Z.

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz do firm. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń. Posiadamy wymagane uprawnienia. Używamy wyłącznie materiałów posiadających certyfikaty i atesty .

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.
http://trakbud.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

501518096 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Docieplanie krok po kroku – cz. 1 jaki materiał wybrać i dlaczego?

Dobra izolacja termiczna budynku pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu nawet 30%. Zobaczmy zatem czym warto je ocieplić i jak należy to zrobić. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii