BUDEVER- docieplanie, remonty, tynkowanie
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-22
Firma BUDEVER jest działającym na lokalnym rynku, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem budowlanym. Firmę współtworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nasze usługi wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie i z wykorzystaniem rozbudowanego parku maszyn oraz niezbędnych urządzeń.

Oferta:
Docieplanie:

Docieplenia wykonujemy z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Wpływa to na koszty ogrzewania i ma ogromne znaczenie w trakcie późniejszego użytkowania budynku. Do obróbki styropianu używamy specjalnego stołu do termicznego cięcia. Cięcie na tym stole odbywa się za pomocą drutu oporowego który to po nagrzaniu wtapia się w materiał precyzyjnie go przecinając i minimalizując tym samym powstawanie mostków termicznych. Prócz precyzji cięcia urządzenie to gwarantuje również bezpyłowość procesu, co przyczynia się do czystości w czasie wykonywanych prac. Aby jeszcze bardziej ograniczyć wytwarzanie pyłu styropianowego, do szlifowania styropianu używamy szlifierki PLANEX, która jest sprzężona z odkurzaczem. Jest to szczególnie ważne podczas docieplania już zamieszkałych budynków.

Remonty i modernizacje
Tynkowanie
Prace malarskie

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja klientów. Zapraszamy do współpracy.
http://www.budever.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

782833837 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii