Ocieplania poddaszy pianką - Natrysk piany poliuretanowe
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-22
Środki izolacyjne stanowią ważną pozycję w planowaniu domu . W czasach rosnących cen energii wartość skuteczne inwestować pieniądze w izolacje termiczną naszego budynku . Z doświadczenia naszej firmy wiemy, ze pianka poliuretanowa to materiał, ktory doskonale uszczelnia oraz izoluje zabezpieczona powierzchnię.

Zastosowanie pianki poliuretanowej jako materiału termoizolacyjnego w zastępstwie tradycyjnych materiałów takich jak wełna mineralna/szklana , styropian niesie za sobą wiele zalet:

Szczelność - technologia izolacji natryskowych pozwala na otrzymanie niezwykle szczelnych izolacji (brak mostków termicznych = skuteczna izolacja), wypełnia wszystkie szczeliny i puste przestrzenie, tworząc półsztywną barierę zatrzymująca ciepło wewnątrz budynków.
Oszczędność - redukcja kosztów ogrzewania nawet do 50%; NIŻSZE RACHUNKI; urządzenia grzewcze mogą mieć 30% mniejszą wydajność.
Oddychanie - pianka działa jak membrana pozwalająca oddychać zarówno budynkowi, jak i konstrukcji dachu. Co zapewnia bardzo dobrą jakość powietrza.
Kompleksowość - jednym produktem możemy ocieplić poddasze, ściany, strop, podłogę.
Łatwość - bez specjalnego przygotowania ocieplanej powierzchni, bez foli ochronnych; dzięki pianie można ocieplić konstrukcje każdego kształtu nawet w trudno dostępnych miejscach, co pozwala ocieplić budynek o każdym przeznaczeniu.
Szybkość - ocieplenie standardowego poddasza trwa jeden dzień; dodatkowo, bezpośrednio po natrysku można wykonywać dalsze prace.
Bezpieczeństwo - piana termiczna (pianka poliuretanowa) nie ma żadnych skutków ubocznych, czy cech negatywnych; po instalacji nie pyli się, nie gnije, nie pleśnieje, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

Pianka ma właściwości samogasnące Doskonała izolacja bez mostków cieplnych Odporność na warunki atmosferyczne Natrysk pianki poliuretanowej skutecznie przeciwdziała skraplaniu się wody na zimnej powierzchni dachu i ścian.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy o kontaktu.
http://romex.org/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

603113444 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wybór pokrycia dachowego – jak się do tego zabrać?

Wybór porycia dachowego to kolejna decyzja do podjęcia przy budowie domu. Zobaczmy, jaki mamy wybór i czym się kierować przy jej podejmowaniu. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii