P.H.U. "FIEDLER" - prace termoizolacyje budynków
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-23
Jesteśmy na rynku usług budowlanych w Wielkopolsce od 1995r. najpierw jako Firma "Fiedler i Kołodziejczak" później jako P.H.U. "FIEDLER" Eugeniusz i Dorota Fiedler, specjalizujemy się w pracach głównie termoizolacyjnych budynków mieszkalnych , przemysłowych dla Developerów, Instytucji Publicznych , Spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych a także dla prywatnych inwestorów. Ponadto wykonujemy elewacje w systemach wentylowanych ,renowacje elewacji zabytkowych , ocieplenie budynków nowatorską metodą w klinkierze izolowanym LAF i remonty mieszkań ,domów.

Dewizą Naszej Firmy jest przede wszystkim dbałość o jakość wykonanych przez Nas Usług która to zaowocowała poprzez otrzymanie Certyfikatu „NAJWYŻSZA JAKOŚć W BUDOWNICTWIE” przyznawaną przez Kapitułę Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością działającą pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Firma od początku Naszej działalności należy i jest aktywnym członkiem WIELKOPOLSKIEJ IZBY BUDOWNICTWA.

Oferta:
- Termomodernizacja - ocieplanie budynków
- Renowacja – odnowa elewacji
- Wykonanie elewacji w systemach wentylowanych.
- Wykonanie elewacji w klinkierze izolowanym wg. Systemu LAF
- Remonty mieszkań, domów
- Wynajem (montaż i demontaż) Rusztowań
- Montaż obróbek blacharskich
- Montaż okien
- sprzedaż materiałów termoizolacyjnych

ZAPARASZAMY WSPÓLNOTY DO WSPÓŁPRACY !
PROMOCYJNE CENY!Usługi Nasze wykonujemy z materiałów najlepszej jakości i współpracujemy z renomowanymi producentami materiałów i wykonaliśmy cały szereg elewacji dla renomowanych Inwestorów.

http://www.fiedler.info.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602256954 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Docieplanie krok po kroku – cz. 2 - jak prawidłowo je wykonać?

W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak wybrać materiał na ocieplenie budynku. Tym razem powiemy jak zrobić to naprawdę dobrze. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii