Instalacje elektryczne, odnawialne żródła energii
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-07-29
Firma Eko-Central to gwarancja najwyższej jakości, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do potrzeb klienta. Zdobyte na przestrzeni kilku lat doświadczenie zapewni Państwu komleksowe usługi zarówno w zakresie instalacji hydraulicznych jak i szeroko rozumianego montażu usług elektrycznych. Nasza firma spełnia także oczekiwania najbardziej wymagających klientów, preferujących ekologiczny tryb życia, dla których istotną kwestią jest pozyskiwanie odnawialnych źródeł energii, a tym samym dbanie o środowisko naturalne.

Niewątpliwie zaletą firmy jest także elastyczność na potrzeby klienta, dokładność, rzetelność i przede wszystkim odpowiedzialność za ostateczną jakość wykonywanych usług. Wybór naszej firmy zapewni także Państwu komunikatywność, miłą atmosferę i co najistotniejsze przystępne dla Państwa ceny.

Wykonujemy:
fotowoltaika, solary

- instalacje solarne
- instalacje fotowoltaiczne
- instalacje pomp ciepła
- montaż centralnego ogrzewania
- instalacje elektryczne
- montaż automatyki bram

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
http://www.eko-central.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

600649411 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii