Instalacje elektryczne, automatyka budynkowaj i przemysłowa.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-03
Raion Automatyka to młoda prężnie rozwijająca się firma. Kładziemy bardzo duży nacisk na staranność wykonania. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i kompleksowo. Domeną naszej firmy jest jakość na jak najwyższym poziomie. Na tle innych firm na rynku wyróżnia nas podejście do klienta. Poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, nie tylko by zaprojektować i zamontować system, ale również udzielić pełnego wsparcia podczas jego użytkowania.

Raion Automatyka to firma zajmująca się projektowaniem oraz wykonywaniem systemów automatyki budynkowej i przemysłowej. Doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów sprawia, że jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.
Firma Raion posiada w ofercie wiele różnych systemów automatyki budynku. Zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego systemu do potrzeb klienta. Zajmujemy się również projektowaniem i wdrażaniem niestandardowych rozwiązań elektronicznych. Na zamówienie zaprojektujemy i wykonamy unikatowe urządzenie, którego nie oferuje żaden system istniejący na rynku.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.
http://raion.net.pl/inteligentne-instalacje/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

796127952 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii