Ar-Bud - Tynki gipsowe i cementowo-wapienne
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-06
Firma Ar-Bud Arkadiusz Stando od 1993 roku zajmuje się profesjonalnym wykonaniem maszynowych tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Dysponujemy doświadczonymi i wykwalifikowanymi brygadami tynkarskimi, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług. Posiadamy specjalistyczny sprzęt niezbędny do należytego wykonania prac tynkarskich. Firma świadczy usługi na terenie Wielkopolski.

Tynki gipsowe:
Tynki gipsowe doskonale nadają się do wykorzystania we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Mogą być stosowane w pomieszczeniach suchych takich jak pokoje, czy klatki schodowe jak również w pomieszczeniach wilgotnych czyli łazienkach oraz kuchniach.

Tynki cementowo-wapienne:
Tynki cementowo-wapienne znajdują swoje zastosowanie wewnątrz budynku, jak również na jego elewacjach. Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni ściany albo stanowić podłoże do wykonania wypraw takich jak gładzie gipsowe, sztablatury, tynki mineralne czy akrylowe.

Zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu.
http://www.arbud-tynki.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604640734 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii