Ar-Bud - Tynki gipsowe i cementowo-wapienne
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-06
Firma Ar-Bud Arkadiusz Stando od 1993 roku zajmuje się profesjonalnym wykonaniem maszynowych tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Dysponujemy doświadczonymi i wykwalifikowanymi brygadami tynkarskimi, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług. Posiadamy specjalistyczny sprzęt niezbędny do należytego wykonania prac tynkarskich. Firma świadczy usługi na terenie Wielkopolski.

Tynki gipsowe:
Tynki gipsowe doskonale nadają się do wykorzystania we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych. Mogą być stosowane w pomieszczeniach suchych takich jak pokoje, czy klatki schodowe jak również w pomieszczeniach wilgotnych czyli łazienkach oraz kuchniach.

Tynki cementowo-wapienne:
Tynki cementowo-wapienne znajdują swoje zastosowanie wewnątrz budynku, jak również na jego elewacjach. Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni ściany albo stanowić podłoże do wykonania wypraw takich jak gładzie gipsowe, sztablatury, tynki mineralne czy akrylowe.

Zapraszamy Państwa do współpracy i kontaktu.
http://www.arbud-tynki.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604640734 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii