Tynki maszynowe Seweryn Szczotka
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-08
Nasza oferta:

Tynk gipsowy:
Wieloletnie doświadczenia potwierdziły walory wyrobów gipsowych. Powierzchnie ścian pokryte tynkiem gipsowym są przyjemne w dotyku, a pomieszczenia ciepłe i przytulne. Materiał ten reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W przypadku działania wysokiej temperatury - naturalne właściwości tynku gipsowego powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy osłonę przeciwogniową.

Tynk cementowy:
Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni ściany albo stanowić podłoże do wykonania wypraw, takich jak gładzie gipsowe, sztablatury, tynki mineralne czy akrylowe.

Tynk cementowo - wapienny gładki:
Ściany przez nas otynkowane posiadają proste i równe płaszczyzny, a faktura tynku jest jednolita i nadaje się od razu pod malowanie. Do naszych prac używamy najlepszych maszyn i narzędzi oferowanych na rynku europejskim. Stosujemy najlepsze materiały oferowane na naszym rynku.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia najlepszego terminu realizacji naszych prac !!! ZAPRASZAMY !!
http://www.gladkie-tynki.cba.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

669377664 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii