Tynki maszynowe Seweryn Szczotka
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-08
Nasza oferta:

Tynk gipsowy:
Wieloletnie doświadczenia potwierdziły walory wyrobów gipsowych. Powierzchnie ścian pokryte tynkiem gipsowym są przyjemne w dotyku, a pomieszczenia ciepłe i przytulne. Materiał ten reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W przypadku działania wysokiej temperatury - naturalne właściwości tynku gipsowego powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy osłonę przeciwogniową.

Tynk cementowy:
Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni ściany albo stanowić podłoże do wykonania wypraw, takich jak gładzie gipsowe, sztablatury, tynki mineralne czy akrylowe.

Tynk cementowo - wapienny gładki:
Ściany przez nas otynkowane posiadają proste i równe płaszczyzny, a faktura tynku jest jednolita i nadaje się od razu pod malowanie. Do naszych prac używamy najlepszych maszyn i narzędzi oferowanych na rynku europejskim. Stosujemy najlepsze materiały oferowane na naszym rynku.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia najlepszego terminu realizacji naszych prac !!! ZAPRASZAMY !!
http://www.gladkie-tynki.cba.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

669377664 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii