Usługi Budowlane Kubicki Jerzy
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-01-02
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat zapewnia wysokiej jakości usługi remontowo-wykończeniowej. Specjalizujmy się w budowie domów pod klucz.
W swojej pracy czerpiemy z najnowszych osiągnięć techniki, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom wysokiej jakości usługi. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, standard i terminowość wykonywanych usług: od drobnych prac po generalny remont czy budowę domu.
Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb klientów.

Sprzedajemy domy wybudowane od podstaw.


Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług remontowo-budowlanych oraz termomodernizacji budynków na terenie regionu świętokrzyskiego. Posiadamy bogate doświadczenie bazujące na wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz własnym zapleczu sprzętowym.

Jako doświadczona firma budowlana naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze optymalnych rozwiązań przestrzennych.


W naszej ofercie:

- budowa domów od podstaw
- sprzedaż domów
- remonty i wykończenia wnętrz
- mury
- szalunki
- zbrojenia
- elewacje
- usługi koparko-ładowarką
- wykopy
- usługi budowlane


Zapraszamy do kontaktu
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

604544736 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii