Piotr Jacożyński Tynki
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-10
Nasze prace prowadzone są fachowo, rzetelnie oraz terminowo. Posiadamy duże moce przerobowe tj. dziesięć i więcej, min. trzyosobowych, brygad wykwalifikowanych tynkarzy. W zakres naszych kompetencji wchodzi wykonywanie tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych. W trakcie realizowania inwestycji ściśle trzymamy się norm ustanowionych przez Polski Komitet Normalizacyjny.

W ramach naszych usług wykonujemy tynki: maszynowe, cementowo–wapienne (mechanicznie zacierane) i gipsowe. Tynki wykonane w ten sposób, są tynkami najwyższej jakości, na których nie wymagane jest nakładanie gładzi, gdyż tynki te są od razu gotowe pod malowanie. Wyprowadzamy ściany do idealnego pionu!

Ponadto w ramach naszych usług wykonujemy :
- posadzki,
- ocieplenia,
- brukarstwo.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Ze naszej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby współpraca z nami była przez Państwa zapamiętana jako najlepsza z całej inwestycji.

Zapraszamy!!!
http://www.jacozynski-tynki.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502546769 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Tynkowanie ścian wewnętrznych.

Tynkowanie ścian wewnętrznych to ważny moment. Od sposobu położenia tynku będzie zależał finalny wygląd ścian. zobacz cały artykuł

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii