Piotr Jacożyński Tynki
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-10
Nasze prace prowadzone są fachowo, rzetelnie oraz terminowo. Posiadamy duże moce przerobowe tj. dziesięć i więcej, min. trzyosobowych, brygad wykwalifikowanych tynkarzy. W zakres naszych kompetencji wchodzi wykonywanie tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych. W trakcie realizowania inwestycji ściśle trzymamy się norm ustanowionych przez Polski Komitet Normalizacyjny.

W ramach naszych usług wykonujemy tynki: maszynowe, cementowo–wapienne (mechanicznie zacierane) i gipsowe. Tynki wykonane w ten sposób, są tynkami najwyższej jakości, na których nie wymagane jest nakładanie gładzi, gdyż tynki te są od razu gotowe pod malowanie. Wyprowadzamy ściany do idealnego pionu!

Ponadto w ramach naszych usług wykonujemy :
- posadzki,
- ocieplenia,
- brukarstwo.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy. Ze naszej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby współpraca z nami była przez Państwa zapamiętana jako najlepsza z całej inwestycji.

Zapraszamy!!!
http://www.jacozynski-tynki.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502546769 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii