Adaptacja poddaszy, wykończenia wnętrz PROGRESS
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-11
Podstawowy profil działalności firmy PROGRESS to nie tylko dystrybucja najwyższej jakości produktów lecz przede wszystkim świadczenie kompleksowych usług montażowo-budowlanych poprzedzonych fachowym i niezależnym doradztwem, aby sprostać wszystkim zarówno jakościowym jak i ekonomicznym potrzebom klienta.

Usługi
Adaptacje poddaszy
Gładzie tynkowe bezpyłowo
Instalacje
Montaż rolet
Montaż stolarki okiennej i drzwiowej
Ocieplenia elewacji
Remonty
Renowacja i serwis okien
Usługi szczegółowe
Wykończenia wnętrz

W segmencie usług związanych z wykończeniem wnętrz proponujemy Państwu między innymi wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, domów, obiektów komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Ponadto oferujemy wykonanie pełnej aranżacji nowopowstałych budynków mieszkalnych do stanu „pod klucz”.

W zakres prac wchodzą także usługi wykonania instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych. Często wykorzystywanym elementem dekoracyjnym przy pracach wykończeniowych są montowane przez nas okienne rolety materiałowe. Dodatkowo istnieje możliwość zaaranżowania wnętrza z pomocą tworzonych na wymiar szaf wnękowych.

Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu modernizacji elewacji zewnętrznych budynków, w tym termomodernizację, renowację, montaż rolet antywłamaniowych, systemów rynnowych, podbitek dachowych oraz markiz.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.progress.nom.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

501606900 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii