Wnętrza indywidualne, piękne i funkcjonalne
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-13
Nasze wnętrza, to nasz styl. Możemy je ukształtować w taki sposób, jak tylko sobie wymarzymy... Każdy z nas musi czasami zwolnić i zrelaksować się w swoim wnętrzu. Jedni z nas preferują wnętrza industrialne, inni w stylu glamour, skandynawskie, wiejskie lub klasyczne. Każdy z nas lubi inne kolory i barwy, więcej przestrzeni lub więcej miejsc zabudowanych. Jednak wspólną cechą zawsze pozostanie funkcjonalność. I takie wnętrza chcę dla Państwa tworzyć – indywidualne, piękne i funkcjonalne

Projektowanie i aranżowanie wnętrz to prawdziwa przyjemność. Tworzone wnętrza są indywidualne i niepowtarzalne ponieważ każdy z nas ma inne potrzeby i priorytety. W projektowaniu szczególnie ważny jest detal bo to on kształtuje całą wizję nieruchomości. Miejsca, w których przebywamy to nie tylko przestrzeń do funkcjonowania, lecz przede wszystkim przestrzeń do życia.

Oferta projektowania obejmuje różne warianty, w zależności od potrzeb Klienta – porada architektoniczna, inwentaryzacja nieruchomości, koncepcja projektowa, model 3D wnętrza, wizualizacja wnętrza (zdjęcia przedstawiające wizję projektową), projekt wykonawczy, dobór mebli oraz dodatków, towarzyszenie Klientowi podczas zakupów w sklepie i profesjonalna porada, sesja zdjęciowa.

W celu ustalenia szczegółów lub zadania jakiegokolwiek pytania proszę o kontakt.
http://www.annakowalcze.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

512974690 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii