Instalacja i naprawa klimatyzacji WASO Klim
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-18
Waso-Klim jest firmą o wieloletnich tradycjach która powstała w 2006 roku. Zatrudnia i współpracuje z wieloma wykwalifikowanymi pracownikami, którzy zdołają spełnić oczekiwania, każdego klienta.

WASO KLIM Specjalizuje się w dobieraniu, oraz montażu, najbardziej odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Wykonujemy instalacje wentylacyjne oraz systemy klimatyzacji w pojedynczych pomieszczeń biurowych jaki i w dużych obiektach.

Klientom Służymy kompleksową pomocą:

dobranie właściwych urządzeń,
dobranie odpowiedniej mocy chłodniczej,
pomagamy we właściwym rozmieszczeniu i usytuowaniu urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w pomieszczeniu, aby sprawność urządzeń była jak najbardziej optymalna, co pozwoli w dużym stopniu ograniczyć zużycie energii elektrycznej,
zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Świadczymy fachowe usługi montażowe oferowanych przez nas urządzeń, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wieloletni staż pozwala Nam zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie ze świadczonych przez Nas usług.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.
http://www.waso-klimatyzacja.pl
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

509447179 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Klimatyzacja - cudowne urządzenie w upalne dni.

Klimatyzacja jest coraz częściej montowana w domach mieszkalnych. Zastanówmy się jednak, jaki model będzie dla nas najlepszy. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii