DryArt -bezinwazyjne osuszanie budynków
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-20
Wilgotne ściany są drogie…

Nie chodzi tylko o koszty związane ze zwiększonym (i to znacznie) zużyciem energii. Nie chodzi tylko o obniżenie estetyki i wartości Waszej nieruchomości (odpadające tynki; wykwity soli, glonów i grzybów; pękające i łuszczące się ściany; zapach stęchlizny; ciągłe naprawy i renowacje…).

Chodzi o koszty zdrowia. Grzyby (pleśnie) i glony rozwijające się na wilgotnych ścianach są powodem uporczywych alergii i groźnych chorób, w tym chorób nowotworowych.

Jest wiele metod przywrócenia funkcjonalności izolacji poziomej i pionowej chroniącej obiekt przed wilgocią „zaciąganą” kapilarami z gruntu. Tradycyjne metody nie są złe (o ile są dobrze wykonane). Jednak są bardzo pracochłonne i kosztowne, naruszają konstrukcję budynku (podcinanie, wiercenie…), używane są różnego rodzaju chemikalia.

Proponowane przez nas rozwiązanie to technologia XXI wieku. Niezwykle skuteczna, ekologiczna i bezpieczna metoda. Elektroniczne urządzenie ElektroAqua GPL, wykorzystujące zjawisko elektroosmozy, eliminuje wilgoć kapilarną i negatywne efekty z nią związane. Jednocześnie poprawia mikroklimat w domu oraz spełnia rolę ekranu żył wodnych. Najtańsza na rynku metoda skutecznego osuszania i przywracania hydroizolacji poziomej i pionowej.

Pozbędziecie się wilgoci, grzybów(pleśni) i glonów oraz zapachu stęchlizny na zawsze. Obniżone rachunki za ogrzewanie i renowacje szybko pokryją poniesioną inwestycję a komfort mieszkania w suchym domu i efekty zdrowotne macie gratis.

Chętnie odpowiem na Państwa pytania. Zapraszam do kontaktu.
http://www.info-grupa.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

602264350 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii