Klimabox - klimatyzacja i chłodnictwo do domu, biura, oraz firmy.
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-08-24
Klimabox oferuje Państwu profesjonalne usługi chłodnicze, montaż, serwis gwarancyjny, oraz pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonujemy instalacje w nowobudowanych obiektach oraz w już istniejących budynkach.

Oferowana przez nas klimatyzacja i urządzenia chłodnicze, to produkty wysokiej jakości, czego dowodem jest długoletnia gwarancja. Klimatyzacja oraz urządzenia chłodnicze przez nas oferowane posiadają wszystkie certyfikaty, normy i wymagane atesty producentów.

Świadczymy także usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej oraz wszelakich mobilnych systemów chłodniczych. W naszym warsztacie klimatyzacji samochodowej można dokonać pełnej obsługi serwisowej i remontowej.

Montaż i serwis klimatyzacji firm: Fujitsu, Sinclair, Samsung, LG, Vivax.

Umów się na darmowy pomiar i dobór urządzenia na terenie miasta Zabrze, oraz w obrębie do 30 km od siedziby firmy - GRATIS ! Telefon: +48 502 257 951.
Serwis i regularne odgrzybianie klimatyzacji gwarantują Ci czyste powietrze w pomieszczeniu klimatyzowanym. Zadbaj o własne zdrowie i Twoich bliskich !

Regularne przeglądy klimatyzatorów zapewniają maksymalną wydajność chłodniczą, oszczędność prądu i minimalizują ryzyko wystąpienia awarii.

Promocja ! Oferujemy napełnienie i serwis klimatyzacji samochodowej już od 160 zł. Oferujemy Państwu także usługę odgrzybiania ozonem w cenie 70 PLN.
Zapraszamy.
http://www.klimabox.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

502257951 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii