HOLA DESIGN - funkcjonalność i nowoczesny styl
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-09-03
Jesteśmy polską pracownią projektową działającą na rynku krajowym i zagranicznym, członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Zespół naszej pracowni tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych i zagranicznych konkursach projektowych. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się naszą widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych.

Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego. Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Naszym celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników.
Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta dążymy do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu. Wiemy, że dzięki doświadczeniu jakie posiadamy my i architekci oraz projektanci tworzący zespół naszej pracowni, dzięki posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom obsługi klienta jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę.

Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia mieszkania lub domu zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami naszych klientów lub lokalu użytkowego będącego wizytówką firmy dlatego w naszej pracy stawiamy na:

pomysł - bo to on jest odpowiedzią na potrzebę i stanowi przyczynek do jakiejkolwiek pracy projektowej,
wynikowość - bo przypadkowość powoduje niepokój i burzy harmonię,
spójność - bo jednoczesne stosowanie zbyt wielu różnorodnych rozwiązań jest równie destrukcyjne jak ich przypadkowość,
konsekwencję - aby pomysł, wynikowość i spójność nie zostały zaprzepaszczone.

Zapraszamy do współpracy - Monika i Adam Bronikowscy
http://www.hola-design.pl/

Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

509177187 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii