BOGUSZ - meble wykonywane z pasją i doświadczeniem
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-09-04
Meble to nasza pasja. Tworzymy je od wielu lat, początkowo w Niemczech a teraz w Polsce. Doświadczenie, precyzja wykonania, otwartość na propozycje klientów w połączeniu z wiedzą na temat materiałów jest tym co nas wyróżnia.

Z nami zaprojektujesz swoje wymarzone meble kuchenne, do pokoju oraz innych pomieszczeń w domu i w firmie. Z nami zrób 3 kroki do mebli spełniających Twoje oczekiwania.

1. Projektowanie i pomiar

Pierwszy i najważniejszy krok to poznanie Twoich oczekiwań co do funkcjonalności i materiałów z których powinny zostać wykonane meble oraz pomiar powierzchni przeznaczonej do ich wykorzystania.

Na tym etapie zaprezentujemy zalety i wady dostępnych materiałów i "systemów wykorzystania przestrzeni" oraz szeroką gamę wykończeń.

2. Wykonanie mebli

Drugi krok to nasza praca, czyli precyzyjne wykonanie zaprojektowanych mebli w ustalonym czasie.

3. Montaż

Na tym etapie Twoje marzenie staje się rzeczywistością. Abyś mógł się cieszyć meblami od razu po montażu pozostawiamy czyste pomieszczenie.

Pragniemy, aby nasi Klienci byli dumni z mebli, wspólnie z nami je zaprojektowali. Aby byli zadowoleni z funkcjonalności każdego centymetra wykorzystanej przestrzeni i estetycznego wykonania.

Zapraszamy do kontaktu.
http://meble-bogusz.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

721500014 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii