Kominki, wkłady kominkowe oraz nowoczesne kominki z płaszczem wodnym
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-09-07
Specjalizujemy się w produkcji zabudów kominkowych oraz innych elementów z kamienia naturalnego. W naszym zakładzie obróbki kamienia umożliwiamy szybką i wysokojakościową obróbkę piaskowca, granitów i marmurów. Posiadamy własne biuro projektowe, w którym tworzymy nowoczesne, rustykalne, kaflowe propozycje kominków.

Prowadzimy także sprzedaż hurtową i detaliczną wszystkich typów kominów, a także materiałów do budowy kominków. Oferujemy kominy stalowe oraz ceramiczne. W naszej ofercie znajduje się pełna gama materiałów do budowy kominków. Oferujemy także szybki i skuteczny montaż wszystkich wyrobów na terenie Polski i Niemiec.

Wszystkie sprzedawane towary są atestowane, czyli dopuszczone do stosowania w Unii Europejskiej oraz objęte kilkuletnią gwarancją. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferujemy każdorazowo bezpłatne oględziny w miejscu potencjalnego montażu oraz bezpłatny projekt szczegółowy np. Kominka.

Najbogatsza w regionie oferta w połączeniu z niskimi cenami oraz obsługa od projektu poprzez produkcję i montaż, gwarantuje Klientom pełne zadowolenie i satysfakcję.

Zapraszamy do kontaktu.
http://www.kominkiikominy.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

503033999 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Trzy ważne informacje o wylewkach czyli kiedy, co i jak?

Na ładną podłogę niemały wpływ ma dobra wylewka. Zobaczmy kiedy należy ją zrobić, jaką wybrać i jak położyć, aby osiągnąć efekt doskonały. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii