Usługi remontowe, adaptacja poddasza, usługi stolarskie
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-09-17
Dzięki podróży do Nowego Świata, poznałem różne techniki wykańczania wnętrz, a przede wszystkim dbałość o szczegóły, które decydują o końcowym efekcie pracy i zadowoleniu Klienta, co dla mnie jest najważniejsze.

Prosperuje na rynku usług budowlanych od 18 lat. Niewiele firm może poszczycić się tak długim zaufaniem Klientów. Ten czas pozwolił mi na zbudowanie stabilnej pozycji i zdobycie renomy wśród Klientów. Jako doświadczona ekipa budowlana i remontowa, skutecznie łączę tradycję i doświadczenie z nowymi trendami i technologiami, dzięki czemu stałem się wiarygodną oraz cenioną na rynku firmą.

Zakres wykonywanych prac jest bardzo szeroki. Można powiedzieć, że są to prace ogólnoremontowe, które można podzielić na dwie kategorie.

Prace remontowe
Specjalizuję się m.in.: w stolarce wewnętrznej, układaniu kamienia (marmur, granit, wapień, łupek) i terakoty, malowaniu tradycyjnym i natryskowym.

Prace artystyczne
Są to prace wykończeniowe: stiuki (tynki) weneckie, tynki strukturalne (baranki, korniki, tynki wiejskie), trawertyny, sztukaterie, przecierki, gąbkowania, malowanie artystyczne i wiele innych.

Generalnie ciężko wymienić w tym miejscu cały wachlarz usług, które wykonuję. Dlatego, jeżeli masz wątpliwości, czy wykonam daną usługę, po prostu zadzwoń lub napisz.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.
http://topfinishworld.com/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

694457700 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Umowa o roboty budowlane

Przed przystąpieniem do prac budowlanych należy zabezpieczyć swoje interesy na piśmie w formie umowy o roboty budowlane. Powinni o to zadbać zarówno Wykonawca, jak i Inwestor. pobierz umowe

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii