Wysokiej klasy klimatyzatory sprawdzonych producentów
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-09-20
Specjalizujemy się: w dostarczaniu i montażu rozwiązań klimatyzacyjnych i chłodniczych dla firm oraz do domów i mieszkań. Na rynku działamy od 2006 roku. Zlecenia dla klientów indywidualnych realizujemy na całym Dolnym Śląsku, a dla firm w całej Polsce.

Nasze produkty: to najwyższa klasa i najnowocześniejsze rozwiązania. Dostarczamy wyłącznie wysokiej klasy klimatyzatory sprawdzonych producentów. Dzięki nim zagwarantujesz sobie najlepsze warunki termiczne do pracy czy wypoczynku.

Wszystkie oferowane klimatyzatory cechuje:
niezawodność,
elegancki i nowoczesny design,
nowoczesność zastosowanych rozwiązań,
uniwersalne proporcje, które pozwalają na wkomponowanie ich w wystrój każdego wnętrza,
bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu najnowszej generacji filtrów, które oczyszczają i poprawiają jakość powietrza, i idealnie sprawdzają się przy alergiach.

Zapewniamy Ci wysokiej jakości urządzenia klimatyzacyjne renomowanych producentów. Wykonujemy całościowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Montaż będą wykonywać specjaliści posiadający uprawnienia grzewcze, elektryczne, klimatyzacyjne i wentylacyjne.
Postaw na współpracę z profesjonalistami!

Skontaktuj się z nami!
http://www.klimatyzacja-wroclaw.com/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

695743774 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Klimatyzacja - cudowne urządzenie w upalne dni.

Klimatyzacja jest coraz częściej montowana w domach mieszkalnych. Zastanówmy się jednak, jaki model będzie dla nas najlepszy. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii