Adamo - studio meblowe
CENA
do negocjacji

poprzednie | lista | nastepne
sprzedam | oferta z dnia: 2015-09-21
Studio meblowe ADAMO to mała firma rodzinna istniejąca od 1994 roku. Atut małej firmy pozwala skupić się na każdym detalu wykonywanej pracy tak aby produkt odznaczał się doskonałą jakością. Tworzymy dla Państwa meble na wymiar, kuchnie ,szafy i inne nietypowe zabudowy. Oferujemy pełną obsługę od wykonania bezpłatnego pomiaru oraz projektu przez wykonanie każdego nawet najbardziej nietypowego zlecenia aż po montaż mebli u klienta. Pracujemy wyłącznie na materiałach dużych renomowanych firm. W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę wzorów i kolorów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się: meble na wymiar, garderoby, biblioteki, szafy wnękowe i klasyczne jak również meble sklepowe oraz meble kuchenne na wymiar. Wrocław jest głównym miastem na terenie którego oferujemy bezpłatny pomiar pomieszczeń i wycenę wybranego typu mebli. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych projektów!

Nasz projektant przeprowadzi Państwa przez trudny proces stworzenia projektu a także wybrania materiałów i kolorów do Państwa kuchni .Kilkanaście lat doświadczenia w produkcji mebli na zamówienie pozwala nam na osiągnięcie doskonałych efektów i pełnego zadowolenia naszych klientów.

Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar.
http://www.studio-adamo.pl/
Wyślij wiadomość do użytkownika
 

Napisz wiadomość

505628778 (pokaz)

poleć znajomemu


zgłoś problem

Wszystko o właściwej kolejności prac wykończeniowych

Dom w stanie surowym to podstawa do wykonania kolejnych prac, które pozwolą w nim zamieszkać. Zobaczmy zatem jaka kolejność jest właściwa. zobacz cały artykuł

strona głowna o nasregulamin RODO kontakt ogłoszenia archiwalne mapa kategorii